שיתופי הפעולה של מרכז הנוערנט

מתנ"ס שיכוני המזרח – שדרות יעקב 50 ראשון לציון

שיתוף הפעולה עם המתנ"ס ש ל החברה למתנ"סים ומרכז הנוערנט של אגף הנוער והצעירים מנהל קהילה מתקיים כבר זו השנה החמישית. שיתופי הפעולה באים לידי ביטוי בתכנון וביצוע אירועים מרכזיים כגון טקסי אזכר, ציון חגיגות ואירועים מרכזיים בניהם גם חג הסיגד שמתקיים זו השנה השנייה בשיתוף פעולה מלא. חניכי המרכז עוברים הכשרה של הדרכת ילדים ועובדים במתנ"ס בחופשות הקיץ. מופעי שיא ואירועים מתוכננים בשיתוף פעולה.
http://www.matnasmrl.co.il/

 

 

 

השיטור הקהילתי

מרכז הנוערנט והשיטור הקהילתי שבשכונה משתף פעולה זו השנה השלישית באופן רציף. השיטור הקהילתי נותן מענה למרכז בדברים רבים ומגוונים כגון: ליווי צעדות, סדנאות העשרה וכמובן שנותן מענה לכל פנייה של החניכים בנושאים מגוונים, ואף לוקחים חלק פעיל באירועים המרכזיים שהמרכז יוצר ומקיים.

 

 

 

ביה"ס יגאל אלון

 

 

שיתוף הפעולה של המרכז ותיכון מקיף ו' הינו שיתוף הפעולה מהפוריים ביותר מבחינת הרצף החינוכי בין החינוך הפורמלי לבלתי פורמלי. תלמידי בית הספר לוקחים באופן שוטף חלק מרכזי בפעילויות היומיומיות במרכז הן באופן ההדרכה והן באופן של מודרכים. השיתוף בא לידי ביטוי בתוכניות מוסדרות כגון תכנית המעורבות החברתית בה התלמידים מעבירים את התנדבותם בתוכניות השונות שבמרכז.

http://tabib.schooly.co.il/

 

 

 

חטיבת הביניים טביב

שיתוף הפעולה של המרכז וחטיבת הביניים הינו שיתוף פעולה מהפוריים ביותר, המרכז פועל בתוך בית הספר והתלמידים פועלים בתוך המרכז במסגרות שונות ומגוונות, הרצף החינוכי נמשך גם לאחר שעות הלימודים, חניכי בית הספר נעזרים במרכז על מנת לרכוש ידע ולבלות בחברת בני נוער נוספים.
http://www.schooly.co.il/tabib/

קבוצת אחרי

שיתוף הפעולה עם עמותת אחרי זו השנה השלישית. הקבוצה פועלת בין היתר בתוך מרכז הנוער ונותנת אפשרות לחניכים רבים לקחת חלק משמעותי בפעילות ומכינה את בני הנוער לאתגר האמיתי שהוא הגיוס צה"ל.

מטרות התכנית להביא את חניכי המרכז למצב שבו הם מגיעים מוכנים לצבא הן מבינה גונית והן מבחינה טכנית. הקבוצה הינה גם מקום למפגש חברתי ולהיכרויות בין בני נוער רבים ומגוונים.

http://www.aharai.org.il/

 

עמותת גשרי יה

העמותה והמרכז משתפים פעולה זו השנה הרביעית, העמותה ממוקמת בשכונה ונותנת לבני הנוער של המרכז תחושת מעורבות ועזרה הדדית לזולת. העמותה עוסקת בעזרה למעוטי יכולת וחניכי המרכז פוקדים מדי חג את העמותה ועוזרים באריזות של סלי מזון, על מנת שסל המזון יגיע לכל משפחה שזקוקה תחושת הנתינה של בני הנוער גורמת סיפוק אדיר הן לחניכים והן לעמותה.

Print Friendly, PDF & Email

בדוק גם

קיץ DIY עשה זאת בעצמך במרכז הנוער הנחלה

צעיראשון
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
%d בלוגרים אהבו את זה: